אודות המשרד


  המקצוענים שלנו.

  בדרנא אנשי המקצוע שלנו מספקים שירותים ויחסי ציבור,פרסום וסיוע בפיתוח ארגוני וביצירת ערוצי תקשורת מתקדמים . בדרנא אתם נהנים ממוניטין של אמינות, איכות ומקצוענות, מבוססים על ניסיון מקצועי וסטנדרטים גבוהים. בדרנא  משקיעים משאבים רבים ללא בזבוז זמן וכסף ומעודדים את הקונים הפוטנציאלים, תוך כדי שמירה על ערך הנכס.  בדרנא מטפלים ומלווים את עסקאות הנדל"ן החל מההגדרה וההבנה של צרכי הלקוח, סקירה של כל האזורים, איתור  נכסים ובדיקתם  ועד לניהול המו"מ וסגירת תנאי ההסכם אל מול כל אנשי המקצוע הקשורים בעסקה. ניהול העסקה ותיאום הפגישות בין הצדדים נעשה בליווי אישי וקבוע תוך סינון פניות ואנשים שאינם רלוונטיים.

שיווק פרויקטים  

צוותי "דרנא " מלווים את היזמים והקבלנים משלביו הראשונים של הפרויקט. הצוות מתמחה בהספקת מענה מכירתי הכולל הענקת מענה שיווקי מידי לפניות, קיום פגישות מכירה וסיורים בנכס, בירור צרכים, טיפול בהתנגדויות, ניהול משא ומתן, הספקת מידע מקצועי, הכוונה תכנונית ומימונית וליווי הלקוח עד לחתימתו על הסכם המכר.

ניהול ואחזקת נכסים מושכרים  .

 חברת הניהול שלנו מספקת  שירות מצוין שמאפשר לכם ולמשקיעים רבים לישון בשקט ומשחרר אתכם מכאב הראש בניהול דיירים ושימור הנכס. 

 לסכום:

  אם אתם מחפשים שיטה שגם תחסוך לכם במשאבים וגם תביא לכך שהמועמדים שיגיעו אליכם יהיו אותם אנשים שמלכתחילה יש להם סיכויים טובים, כדאי שתשקלו לעבודה  אתנו, מקום בו אנשים  שלנו בדרנא עושים ויעשו הכל למענכם .

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
6Shares
EnglishFrançaisעִבְרִיתРусский