דוח בדיקת רקע על החברה

דוח בדיקת רקע על החברה היזמית או הקבלנית מציג אינדיקציה ומידע ראשוני רב על החברה, על בעלי החברה והדירקטורים בה, על חדלות פירעון ותהליכי פשיטת רגל או פירוק חברה, על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים בהוצל"פ, מינוף מוגזם, מידע משפטי, ועוד הרבה נתונים שהופכים בסוף למדד סיכון אחד פשוט שמאד קל להבין – יש סיכון או אין סיכון.

למי מיועד הדוח?

 

דוח בדיקת רקע מיועד לכל מי שרוכש נכס (דירה, בית, מגרש, זכות בקרקע, חנות, משרד וכו') מקבלן או יזם, ורוצה לקבל אינדיקציה ראשונית האם מוסר התשלומים של החברה הוא טוב והחברה בעלת יציבות פיננסית ובעליה אינם מסובכים פיננסית או גרוע יותר – נוכלים! הדוח מתבסס על מידעים ממקורות שונים, ממשלתיים ופרטיים ובודק את ההיסטוריה של החברה ובעלי המניות והדירקטורים שלה, מציג מידע משפטי, בודק חשבונות מוגבלים בבנקים, תיקים בהוצל"פ, מידע על תהליכי פירוק חברה או פשיטות רגל של החברה והבעלים ב-7 שנים האחרונות, שיעבודים של החברה ועוד.

אם מדד הסיכון בדוח מצביע על סיכון גבוה, כדאי לכם לעצור הכל ולשקול את צעדכם מחדש. אם מדד הסיכון הוא בינוני כדאי לכם להבטיח את כספכם בעזרת מנגנונים שונים (תוכלו לקרוא על כך במדריך שתקבלו במתנה או להתייעץ עם עו"ד שלכם) , אם הסיכון נמוך אז האינדיקציה טובה וזה אומר שלא נמצא מידע על בעיות עד ליום הוצאת הדוח, אבל אין זה אומר שאתם לא צריכים להבטיח את עצמכם ולנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים לכך – דוח זה הוא אינו פוליסת הביטוח שלכם, וחשוב שתבדקו את כל מה שנדרש, ואנו פה כדי לעזור.

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

EnglishFrançaisעִבְרִיתРусский