מחירי דירות

כמה עולות דירות חדשות בקרית גת 5 חדרים / 4 חדרים / 3 חדרים וכדומה?

אז כמה תצטרכו להשקיע בכדי לרכוש דירה חדשה בקריית גת?

ראשית, חשוב לסווג את ייעוד הנכס – למטרות מגורים או השקעה. לפני שאתם בוחנים תקציב, נסו להבין מה אתם מחפשים ולאיזו מטרה – כך החיפוש יהיה יעיל וקצר יותר.

הדירות המוצעות בקריית גת, גם בתוך פרויקטים חדשים בקרית גת לזוגות צעירים, מוצעות במחירים נוחים ומפתיעים, בטח בעת שמשווים אותם למחירי הנדל"ן בערים הגדולות.

כך לדוגמא, דירה בגודל של חמישה חדרים בעיר, תעלה לכם סביב ה-1,450,000 שקלים. אם אתם מחפשים נכס זול למטרות השקעה לדוגמא, דירות חדשות 4 חדרים וגם דירת 3 חדרים חדשה בקריית גת יכולות להתאים לכם.

דירות אלו מתומחרות לרוב סביב המיליון שקלים, כאשר בהתאם ליוקרת הפרויקט, גודל הנכס והאזור בו הוא נמצא, סביר כי המחיר יגיע גם לעלות של כ-1,250,000 שקלים.

במידה ואתם רוכשים דירות גן חדשות, דירות פנטהאוז, בתים צמודי קרקע או דירות אחרות הנכנסות תחת קטגוריה של "דירות פרימיום", המחיר המשוער נוסק.

מחירי דירות חדשות בקריית גת זה דבר אחד, אך מה עם עליית ערך הדירות?

המחירים שהוצגו בפניכם משקפים כי דירות חדשות לקניה בעיר קריית גת מתומחרות במחירים מפתיעים.

השאלות הגדולות עם זאת שמעסיקות את המשקיעים, דנות בשאלת התשואה והצפי לעליית הערך. באשר לתשואה, הצפי הוא של כ-4% לערך, כאשר התשואה צפויה לגדול עם הגדלת דמי השכירות שהינם תוצר של התפתחות האזור ועליית הערך. אם כן, מה משפיע על עליית הערך? ראשית, כדאי לאמץ מחשבה אסטרטגית. גם אם אתם רוכשים את הדירה שלכם מתוך פרויקטים עתידיים, נסו להבין כמה פרויקטים עתידים לקום באזור ובאיזה סדר גודל. המשוואה פשוטה: ככל שיבנו פחות דירות חדשות במרכז העיר, כך טוב יותר. הדיירים הפוטנציאלים רוצים לגור באזור מרכזי, כך שכל עוד הדירות החדשות באזור מוגבלות, אתם מרוויחים שכן סביר ויהיה ביקוש לדירה שלכם. בנוסף, נסו להבין עד כמה האזור בו אתם רוכשים את הדירה עתיד להתפתח. אם דובר על זוגות צעירים המגיעים לקריית גת בכדי להקים משפחה ולחנך את הילדים, כדאי לבדוק את פוטנציאל הפיתוח של האזור. במידה רבה, כדאי בהחלט לרכוש נכס באזור שעתיד להתפתח ולא באזור מפותח. הסיבות?

אפשרות לרכוש את הנכס במחיר נמוך יותר . האזור יתפתח בעתיד, וכך גם תהיה עליית ערך הדרגתית שתאפשר לכם להרוויח יותר אזור מפותח יהיה אזור שבו עתידים לקום מוסדות לימוד, מרכזי פנאי, שירותים, הקמה של אזורים מסחריים, גני שעשועים, פתרונות תחבורה וכן הלאה.

איך מוזילים עוד יותר דירות חדשות בקרית גת למכירה?

מנקודת מבט אובייקטיבית, ניתן להבין כי נדל"ן בקריית גת מוצע נכון להיום במחירים נוחים מאד. עם זאת, כל עוד אתם רוכשים דירה חדשה, ישנו פוטנציאל של ממש להוזיל את העלויות אפילו יותר. דירות על הנייר בקרית גת הן דירות הנמצאות בשלב התכנון. כלומר, ניתן להתרשם מהדירה בשלב זה אך ורק משרטוטים, תכניות והדמיות. אם אתם רוכשים את הדירה שלכם בשלב זה ולא ממתינים לשלב בו יוצגו בפניכם דירות בבניה, אתם יכולים לחסוך עשרות אלפי שקלים.

מחירי דירות חדשות בקריית גת לפי שכונה / אזור בעיר – שנת 2020

0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *